Serwis młotów hydraulicznych oraz sprzętu wyburzeniowego

Zajmujemy się kompleksowymi remontami młotów hydraulicznych i urządzeń wyburzeniowych oraz regeneracją podzespołów.

Wymiana: cylindrów, tłoków, uszczelnień, śrub spinających, amortyzatorów, tulei narzędziowych górnych, dolnych, rygli grota, zaworów sterujących, grotów, membran, zabezpieczeń rygli grota, węży i szybkozłączy.

Serwisujemy młoty hydrauliczne i sprzęt wyburzeniowy znanych producentów światowej czołówki: Krupp, Rammer, Atlas Copco, Stanley, Montabert, Furukawa, Lifton, NPK, Soosan, jak i mniej znanych marek.

 

Klienci współpracujący z naszym serwisem mogą liczyć na:

  • Remont młotów hydraulicznych oraz sprzętu wyburzeniowego z wymianą uszkodzonych elementów lub ich regeneracją.
  • Renowacja polegająca na gruntownym czyszczeniu korpusu młota hydraulicznego w razie potrzeby poddawany jest piaskowaniu i spawaniu. W końcowym etapie jest czas na malowanie w oryginalnych kolorach z uzupełnieniem znaków reklamowych danego producenta.
  • Kompleksowe przeglądy techniczne młotów hydraulicznych i sprzętu wyburzeniowego, pomiary ciśnienia przepływu oleju hydraulicznego w linii młota, uzupełnienie gazu w akumulatorach membranowych i tłokowych.
  • Montaż i adaptacja nowo zakupionego sprzętu do linii istniejącej na koparce Klienta lub przy braku wykonujemy od podstaw kompletną instalację hydrauliczną niezbędną do prawidłowej pracy urządzeń wyburzeniowych.
  • Sprzedaż części zamiennych oryginalnych i zamienników.
  • Sprzedaż młotów hydraulicznych i sprzętu wyburzeniowego czyli: nożyce do stali, chwytaki, szczęki kruszące, nożyce tnąco kruszące. Z uwzględnieniem potrzeb Klienta i fachową pomoc w kwestiach technicznych.

 

Montaż i adaptacja młotów hydraulicznych oraz sprzętu wyburzeniowego do linii na koparkach

Wykonujemy montaże i adaptacje młotów hydraulicznych na wysięgnikach do linii istniejącej na koparce, lub przy braku tworzymy od podstaw kompletną instalację hydrauliczną niezbędną do prawidłowej pracy urządzeń wyburzeniowych.